Propozim per fejese!!!

Mbreteresha e ndjenjave. Vetëm dashuria mund ta ndërtojë brenda një nate Murin Kinez.

Propozim per fejese!!!

Postby admin on Thu Aug 12, 2010 4:59 pm

Un donche kam menduar shume per ty kto dite dhe vendosa te shkoj ne kete pike qe per mua do jete sa emocionuese aq edhe me ankth per pergjigjen qe do me kthesh.Ti per per mua je gjithcka,je si nje nje diell qe un kam nevoje te ndricoje rrugen time.Un dua te fluturoj por vetem me krahet e tua mund ta bej nje gje te tille.Dua të jem si nje filxhan qe të jetoj në buzet e tua dhe sa her qe te pish kafe ti të më puthesh mua....
Tek ty gjej ngrohtesine sepse je shume e dashur me mua,tek ty gjej strehim sepse me mban ne krahet e tu,tek ty gjej forcen per te vazhduar jeten time,dua te plakem me ty,dua te bej dashuri me ty,dua te zgjohem me ty ne mengjes,dua te puth ty,un dua gjithcka tek ty.jam shume i emocionuar dhe nuk gjej shume fjale per te pershkruar se cfare ndjen,se si me ben te ndihem por kto qe thashe me dolen nga zemra plot pasion...
admin
 
Posts: 7
Joined: Thu Aug 12, 2010 4:03 pm

Return to Dashuria


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest